Novinky blogu

přemýšlím a formuji myšlenky

29. října 2010 v 10:32 | Sasiko
Jelikož už pár dní studuji na hrad bradavice, tak jsem se včera rozhodla udělat úkol do obrany, jehož zadání znělo zhruba takhle:
napište mi krátkou povídku ve které bude použita kletba klidně i ta, která si nepromíjí, na formát 1/3 A4 písmem times new roman 12.
Bonus: napište mi zamyšlení nad tím, jaká kletba ze tří které se nepromíjí je nejhorší.
Tento úkol už jsem samozřejmě posílala, a k mému překvapení jsem měla jednu ze tří nejlepších povídek (+bonus), a tak jsem pro svou kolej Havraspár (šok) získala 30 bodů, což znamená větší šanci umístit se do konce školního roku aspoň na třetím místě...
Jelikož jsem při psaní přemýšlela, rozhodla jsem se nenechat Albuse Severuse doopravdy zemřít, jak to vidí ostatní hradníci pokuď nezavítají na mlj blog, ale jenom ho přemístit kletbou Avada Kedavra na místo, kde se setká se smrtí. Přecejenom je to syn nositele všech tří kouzelných artefaktů, no ne?
Takže já jsem včera před spaním vymýšlela aspoň kousek pokračování a brzy dostanete první kapitolu v té úplně první verzi kterou jsem poslala. Proti školnímu řádu to naštěstí není protože je to má povídka :) Na další kapitolu ve které se Albus dozví něco více o svém otci, si budete muset ale počkat *dábělský úsměv* ^-^ *angel* O:)
O
^^
as
 
 

Reklama